| TV Geliri | $6K |
| Sıralama TV Bonusu | $616 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $352 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $844 |
| Oyuncu Maaşları | $154K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $9K | $284K | $-275K | $95K |
| Nov 2026 | $6K | $280K | $-274K | $363K |
| Oct 2026 | $10K | $249K | $-239K | $631K |
| Sep 2026 | $8K | $334K | $-326K | $864K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |