Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $142K |
| Maç Günü Geliri | $30K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $17K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $215K |
| Personel Maaşları | $6K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jun 2029 |
$188K |
$291K |
$-103K |
$-9.6M |
| May 2029 |
$189K |
$632K |
$-443K |
$-9.5M |
| Apr 2029 |
$192K |
$297K |
$-105K |
$-9.0M |
| Mar 2029 |
$194K |
$297K |
$-104K |
$-8.9M |
| Feb 2029 |
$191K |
$297K |
$-106K |
$-8.8M |
| Jan 2029 |
$190K |
$713K |
$-522K |
$-8.7M |
| Dec 2028 |
$53K |
$326K |
$-273K |
$-8.2M |
| Nov 2028 |
$55K |
$351K |
$-296K |
$-7.9M |
| Oct 2028 |
$57K |
$525K |
$-468K |
$-7.6M |
| Sep 2028 |
$69K |
$345K |
$-276K |
$-7.2M |
| Aug 2028 |
$57K |
$333K |
$-277K |
$-6.9M |
| Jul 2028 |
$71K |
$288K |
$-217K |
$-6.6M |