| TV Geliri | $6.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $83K |
| Oyuncu Maaşları | $2.4M |
| Personel Maaşları | $93K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $561K |
| Tesis Bakımı | $672K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $6.3M | $3.7M | $2.6M | $17.9M |
| Jan 2027 | $14.6M | $3.1M | $11.5M | $15.2M |
| Dec 2026 | $6.3M | $3.1M | $3.2M | $3.8M |
| Nov 2026 | $2.6M | $2.6M | $-23K | $543K |
| Oct 2026 | $660K | $3.3M | $-2.6M | $566K |
| Sep 2026 | $745K | $1.3M | $-599K | $3.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |