| TV Geliri | $1.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $110K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $72K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $41K |
| Oyuncu Maaşları | $513K |
| Personel Maaşları | $37K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $726K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $3.8M | $1.3M | $2.6M | $38.8M |
| Oct 2027 | $2.6M | $1.5M | $1.1M | $36.2M |
| Sep 2027 | $5.0M | $1.2M | $3.8M | $35.1M |
| Aug 2027 | $1.5M | $1.3M | $206K | $31.4M |
| Jul 2027 | $555K | $1.1M | $-502K | $31.2M |
| Jun 2027 | $216K | $836K | $-620K | $31.7M |
| May 2027 | $248K | $920K | $-672K | $32.3M |
| Apr 2027 | $263K | $805K | $-542K | $33.0M |
| Mar 2027 | $184K | $1.1M | $-954K | $33.5M |
| Feb 2027 | $489K | $1.6M | $-1.1M | $34.5M |
| Jan 2027 | $3.7M | $710K | $3.0M | $35.6M |
| Dec 2026 | $7.1M | $665K | $6.4M | $32.5M |