| TV Geliri | $4.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.4M |
| Personel Maaşları | $63K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $49K |
| Tesis Bakımı | $673K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $4.2M | $5.2M | $-956K | $11.3M |
| Dec 2027 | $4.1M | $5.4M | $-1.2M | $12.3M |
| Nov 2027 | $4.1M | $5.3M | $-1.1M | $13.5M |
| Oct 2027 | $4.1M | $7.5M | $-3.4M | $14.7M |
| Sep 2027 | $4.1M | $5.0M | $-948K | $18.1M |
| Aug 2027 | $4.6M | $4.8M | $-209K | $19.0M |
| Jul 2027 | $4.5M | $4.4M | $67K | $19.2M |
| Jun 2027 | $12.6M | $4.1M | $8.4M | $19.2M |
| May 2027 | $4.5M | $4.1M | $386K | $10.8M |
| Apr 2027 | $4.5M | $4.3M | $231K | $10.4M |
| Mar 2027 | $4.5M | $4.7M | $-186K | $10.1M |
| Feb 2027 | $4.5M | $4.8M | $-328K | $10.3M |