| TV Geliri | $5.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $211K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $680K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.4M |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $25K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $754K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $6.3M | $3.3M | $3.1M | $21.1M |
| Dec 2027 | $3.8M | $5.3M | $-1.5M | $18.0M |
| Nov 2027 | $3.8M | $4.8M | $-1000K | $19.5M |
| Oct 2027 | $3.7M | $6.3M | $-2.6M | $20.5M |
| Sep 2027 | $3.7M | $3.1M | $568K | $23.1M |
| Aug 2027 | $3.7M | $2.8M | $829K | $22.5M |
| Jul 2027 | $3.7M | $3.9M | $-218K | $21.6M |
| Jun 2027 | $3.6M | $3.0M | $635K | $21.8M |
| May 2027 | $3.6M | $2.9M | $670K | $21.2M |
| Apr 2027 | $3.3M | $3.3M | $-19K | $20.5M |
| Mar 2027 | $3.6M | $2.9M | $684K | $20.5M |
| Feb 2027 | $3.4M | $2.9M | $418K | $19.7M |