| TV Geliri | $148K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $504K |
| Personel Maaşları | $57K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $1K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $156K | $722K | $-566K | $-187K |
| Oct 2026 | $45K | $1.4M | $-1.4M | $374K |
| Sep 2026 | $136K | $695K | $-560K | $1.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |