Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $34K |
| Maç Günü Geliri | $27K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $5K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $395K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Tesis Bakımı | $65K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$67K |
$508K |
$-442K |
$6.7M |
| Jul 2027 |
$307K |
$600K |
$-294K |
$7.1M |
| Jun 2027 |
$67K |
$602K |
$-535K |
$7.4M |
| May 2027 |
$67K |
$602K |
$-535K |
$7.9M |
| Apr 2027 |
$67K |
$594K |
$-527K |
$8.5M |
| Mar 2027 |
$67K |
$497K |
$-429K |
$9.0M |
| Feb 2027 |
$70K |
$434K |
$-364K |
$9.4M |
| Jan 2027 |
$260K |
$434K |
$-174K |
$9.8M |
| Dec 2026 |
$67K |
$434K |
$-366K |
$10.0M |
| Nov 2026 |
$67K |
$434K |
$-367K |
$10.3M |
| Oct 2026 |
$66K |
$434K |
$-367K |
$10.7M |
| Sep 2026 |
$67K |
$418K |
$-352K |
$11.1M |