Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $10K |
| Maç Günü Geliri | $7K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $121K |
| Personel Maaşları | $11K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Nov 2027 |
$19K |
$203K |
$-184K |
$-2.7M |
| Oct 2027 |
$19K |
$284K |
$-265K |
$-2.5M |
| Sep 2027 |
$18K |
$199K |
$-180K |
$-2.2M |
| Aug 2027 |
$17K |
$190K |
$-173K |
$-2.1M |
| Jul 2027 |
$58K |
$203K |
$-145K |
$-1.9M |
| Jun 2027 |
$16K |
$203K |
$-187K |
$-1.7M |
| May 2027 |
$16K |
$203K |
$-187K |
$-1.5M |
| Apr 2027 |
$16K |
$210K |
$-194K |
$-1.4M |
| Mar 2027 |
$16K |
$210K |
$-194K |
$-1.2M |
| Feb 2027 |
$24K |
$209K |
$-185K |
$-974K |
| Jan 2027 |
$16K |
$247K |
$-231K |
$-788K |
| Dec 2026 |
$23K |
$221K |
$-197K |
$-558K |