| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| David Cardoso | Futbol Direktörü | 27 | 5 | 45% | 31.08.2026 | |
| Antonio Fernandes | Teknik Direktör | 4 | 0 | 55% | 24.08.2026 | |
| Antonio Ferreira | Gözlemci | 2 | 0 | 48% | 31.08.2026 | |
| Fabio Tavares | Baş Scout | 2 | 0 | 40% | 25.08.2026 | Kuzey Amerika |
| Fernando Moreira | Gözlemci | 1 | 0 | 41% | 31.08.2026 | |
| Sergio Silva | Gözlemci | 1 | 0 | 48% | 31.08.2026 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Perotti | ST | 28 | Chapecoense | David Cardoso | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 111 | 111 | 67% | 100% | 5.0M | — | — | — | |
| Lukáš Červ | DM | 25 | Viktoria Plzen | David Cardoso | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 131 | 67% | 100% | 5.0M | — | — | — | |
| Amar Memić | WR | 25 | Viktoria Plzen | David Cardoso | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 126 | 64% | 100% | 5.5M | — | — | — | |
| Tobias Christensen | MC | 26 | Rapid Bucharest | David Cardoso | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 122 | 63% | 100% | 2.4M | — | — | — | |
| George Bello | DL | 24 | LASK | David Cardoso | Personel Önerisi | Rapor Hazır | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 124 | 62% | 100% | 4.0M | — | — | — | |
| Jordan Holsgrove | DM | 26 | Estoril Praia | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 131 | 70% | 100% | 7.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Jeremy Antonisse | MR | 24 | Athens Kallithea | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 113 | 115 | 67% | 100% | 1.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Aguibou Camara | MC | 25 | Septemvri | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 115 | 66% | 100% | 3.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Emam Ashour | DM | 28 | Al Ahly | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 131 | 64% | 100% | 3.0M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| João Capucho | DL | 19 | Benfica | Antonio Fernandes | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 113 | 58% | 100% | 120.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Nuno Matos | DR | 22 | Braga | Antonio Fernandes | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 93 | 58% | 100% | 180.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Ian Custódio | DL | 23 | Famalicao | Antonio Fernandes | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 98 | 58% | 100% | 210.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Hugo Félix | AML | 22 | Tondela | Antonio Ferreira | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 112 | 113 | 48% | 100% | 5.1M | — | — | — | |
| Aderllan Santos | DC | 37 | AVS | Sergio Silva | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 101 | 48% | 100% | 300.0K | — | — | — | |
| Pedro Trigueira | GK | 38 | AVS | Antonio Ferreira | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 109 | 48% | 100% | 200.0K | — | — | — | |
| Daniel Banjaqui | DR | 18 | Benfica | Antonio Fernandes | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 125 | 45% | 100% | 170.0K | — | — | — | |
| Boris Popović | DC | 26 | Arouca | Fernando Moreira | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 114 | 41% | 100% | 3.7M | — | — | — | |
| Sergio Santos | AML | 32 | Atlanta United FC | Fabio Tavares | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 114 | 40% | 98% | 2.0M | #9 ST | — | — | Yaş |
| Juninho | AMR | 29 | Pumas UNAM | Fabio Tavares | Transfer Talebi | Aktif | 25.08.2026 | 25.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 125 | 40% | 98% | 5.0M | #9 ST | — | — | |
| Matías Vargas | AML | 29 | Gimnasia y Esgrima | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 143 | 143 | 35% | 100% | 2.9M | — | — | — | |
| Richard Hurtado | ST | 24 | Everton | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 127 | 35% | 100% | 1.2M | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Bruno Duarte | AMC | 30 | Vasco da Gama | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 3.2M | — | — | — | |
| Adam Bareiro | ST | 30 | Boca Juniors | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 3.0M | — | — | — | |
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | AML | 29 | Fredrikstad | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 2.4M | — | — | — | |
| Tomáš Chorý | ST | 31 | Spartak Moscow | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 137 | 35% | 100% | 1.8M | — | — | — | |
| Alexandru Mitriţă | ML | 31 | Farul Constanța | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 134 | 134 | 35% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Schettine | ST | 30 | Shanghai Shenhua | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 133 | 133 | 35% | 100% | 1.9M | — | — | — | |
| Ivan Sergeev | ST | 31 | Dinamo Moscow | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 137 | 35% | 100% | 3.1M | — | — | — | |
| Achraf Bencharki | AMR | 31 | Al Ahly | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 1.7M | — | — | — | |
| Mojmír Chytil | ST | 27 | Newcastle United | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 136 | 136 | 35% | 100% | 2.3M | — | — | — | |
| Mao Hosoya | ST | 25 | AZ | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 5.5M | — | — | — | |
| Kauã Elias | AMR | 20 | IFK Goteborg | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 135 | 135 | 35% | 100% | 4.1M | — | — | — | |
| Jorginho | AMR | 28 | Kairat | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 950.0K | — | — | — | |
| Yuki Kakita | ST | 29 | Kashima Antlers | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 35% | 100% | 5.5M | — | — | — | |
| Ryo Germain | AMR | 31 | Sanfrecce Hiroshima | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 144 | 144 | 35% | 100% | 4.4M | — | — | — | |
| Nicolás Ibáñez | ST | 32 | Cruz Azul | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 142 | 142 | 35% | 100% | 3.6M | — | — | — | |
| Ismael Díaz | AML | 29 | Leon | David Cardoso | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 139 | 139 | 35% | 100% | 5.1M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sergio Santos | AML | Atlanta United FC | #2 | — | Al | 110 | 114 | 40% | 98% | 2.0M | Yaş | Aktif |
| Juninho | AMR | Pumas UNAM | #2 | — | Düşün | 139 | 125 | 40% | 98% | 5.0M | Aktif | |
| Juninho | AMR | Pumas UNAM | #1 | — | Düşün | 126 | 115 | 40% | 98% | 3.4M | Aktif | |
| Duarte Moreira | AML | Bryne | #1 | — | Düşün | 94 | 123 | 40% | 92% | 600.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Sergio Silva | Vitória Guimarães B | #1 | 29.08.2026 |
| Fernando Moreira | Porto B | #2 | 29.08.2026 |
| Fabio Tavares | Sporting CP U20 | #2 | |
| Antonio Ferreira | Académico de Viseu U20 | #2 | |
| Fernando Moreira | Vizela U20 | #2 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emam Ashour | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jeremy Antonisse | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Lacximicant | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ian Custódio | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nuno Matos | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Capucho | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Cardoso | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Emam Ashour | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Jeremy Antonisse | Onayla | 0.70 | 67% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Ian Custódio | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Nuno Matos | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | João Capucho | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Richard Hurtado | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emam Ashour | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Irving | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Aguibou Camara | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.36 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Lacximicant | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ian Custódio | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nuno Matos | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Igor Milioransa | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| João Capucho | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Cardoso | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Maks Ebong | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Richard Hurtado | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Emam Ashour | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Andy Irving | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Aguibou Camara | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Ian Custódio | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Ammar Ramadan | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Nuno Matos | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Igor Milioransa | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | João Capucho | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.77 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maks Ebong | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.45 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Richard Hurtado | İzlemeye Devam | — | 0.65 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emam Ashour | İzlemeye Devam | — | 0.67 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andy Irving | İzlemeye Devam | — | 0.69 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Lacximicant | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ian Custódio | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Landerson | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.40 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nuno Matos | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Igor Milioransa | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ni Rodrigues | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Cardoso | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Maks Ebong | Onayla | 0.69 | 65% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Richard Hurtado | Onayla | 0.65 | 62% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Emam Ashour | Onayla | 0.67 | 64% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Andy Irving | Onayla | 0.69 | 66% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Ian Custódio | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Landerson | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Ammar Ramadan | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Nuno Matos | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Igor Milioransa | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Ni Rodrigues | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tamble Monteiro | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.49 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.55 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ammar Ramadan | İzlemeye Devam | — | 0.70 | — | — | 0.20 | 0.28 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Lacximicant | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ian Custódio | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Landerson | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nuno Matos | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Igor Milioransa | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Cardoso | Tamble Monteiro | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Ammar Ramadan | Onayla | 0.70 | 66% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Ian Custódio | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Landerson | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Nuno Matos | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Igor Milioransa | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tamble Monteiro | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.51 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| André Lacximicant | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jordan Holsgrove | İzlemeye Devam | — | 0.73 | — | — | 0.20 | 0.57 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Moussa Camara | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Ian Custódio | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Landerson | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| David Cardoso | Tamble Monteiro | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | André Lacximicant | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| David Cardoso | Jordan Holsgrove | Onayla | 0.73 | 70% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Moussa Camara | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Ian Custódio | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Antonio Fernandes | Landerson | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Richard Hurtado | Valledupar | ST | Forvet | 124 | 127 | 74% | 1.2M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Matías Vargas | Gimnasia y Esgrima | AML | Forvet | 143 | 143 | 35% | 2.9M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Bruno Duarte | Vasco da Gama | AMC | Forvet | 135 | 135 | 35% | 3.2M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Adam Bareiro | Boca Juniors | ST | Forvet | 135 | 135 | 35% | 3.0M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | Fredrikstad | AML | Forvet | 128 | 128 | 35% | 2.4M | 31.08.2026 | 0 | 0 |
| Amar Memić | Viktoria Plzen | WR | Orta Saha | 125 | 126 | 64% | 5.5M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| George Bello | LASK | DL | Defans | 123 | 124 | 62% | 4.0M | 31.08.2026 | 4 | 0 |
| Perotti | Chapecoense | ST | Forvet | 111 | 111 | 67% | 5.0M | 31.08.2026 | 7 | 0 |
| Lukáš Červ | Viktoria Plzen | DM | Defans | 131 | 131 | 67% | 5.0M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| Tobias Christensen | Rapid Bucharest | MC | Orta Saha | 122 | 122 | 63% | 2.4M | 31.08.2026 | 5 | 0 |
| Tomáš Chorý | Slavia Prague | ST | Forvet | 137 | 137 | 47% | 1.8M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Alexandru Mitriţă | Farul Constanța | ML | Forvet | 134 | 134 | 35% | 1.3M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Schettine | Shanghai Shenhua | ST | Forvet | 133 | 133 | 35% | 1.9M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Ivan Sergeev | Dinamo Moscow | ST | Forvet | 137 | 137 | 35% | 3.1M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Achraf Bencharki | Al Ahly | AMR | Forvet | 136 | 136 | 35% | 1.7M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Jeremy Antonisse | Athens Kallithea | MR | Orta Saha | 113 | 115 | 67% | 1.3M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Mojmír Chytil | Slavia Prague | ST | Forvet | 136 | 136 | 47% | 2.3M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Mao Hosoya | Kashiwa Reysol | ST | Forvet | 135 | 135 | 35% | 5.5M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Kauã Elias | Shakhtar | AMR | Forvet | 135 | 135 | 35% | 4.1M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Jorginho | Kairat | AMR | Forvet | 128 | 128 | 35% | 950.0K | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Aguibou Camara | Septemvri | MC | Orta Saha | 114 | 115 | 66% | 3.4M | 17.08.2026 | 1 | 0 |
| Yuki Kakita | Kashima Antlers | ST | Forvet | 142 | 142 | 35% | 5.5M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Ryo Germain | Sanfrecce Hiroshima | AMR | Forvet | 144 | 144 | 35% | 4.4M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Nicolás Ibáñez | Cruz Azul | ST | Forvet | 142 | 142 | 35% | 3.6M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Ismael Díaz | Leon | AML | Forvet | 139 | 139 | 35% | 5.1M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Maks Ebong | CSKA Sofia | DM | Defans | 123 | 123 | 65% | 4.2M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Isaac Solet | CSKA Sofia | DM | Defans | 124 | 125 | 64% | 4.1M | 10.08.2026 | 1 | 0 |
| Emam Ashour | Al Ahly | DM | Defans | 131 | 131 | 64% | 3.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Andy Irving | Sparta Prague | MC | Orta Saha | 130 | 130 | 66% | 4.7M | 10.08.2026 | 2 | 0 |
| Ammar Ramadan | DAC Dunajska Streda | AMR | Orta Saha | 116 | 117 | 66% | 3.7M | 03.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #9 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 99 | 103 | 19–32 | 2.5M | Listede | Duarte Moreira | ✓ |
| #8 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 76 | 86 | 20–32 | — | Beklemede | — | — |
| #4 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 76 | 86 | 20–32 | — | Tamamlandı | — | — |
| #7 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 111 | 116 | 18–32 | 3.7M | Tamamlandı | Ammar Ramadan | ✓ |
| #5 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 103 | 103 | 20–31 | 3.6M | Vazgeçildi | Tamble Monteiro | — |
| #1 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 112 | 117 | 18–32 | 6.4M | Vazgeçildi | Tamble Monteiro | ✗ |
| #2 | ST | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 110 | 115 | 18–32 | 4.1M | Vazgeçildi | André Lacximicant | ✓ |
| #3 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 126 | 131 | 18–32 | 7.2M | Vazgeçildi | Jordan Holsgrove | ✗ |
| #6 | DM | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 126 | 131 | 18–32 | 7.2M | Vazgeçildi | Jordan Holsgrove | ✗ |