| TV Geliri | $629K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $774K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $182K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $1.1M | $1.1M | $-25K | $-12.5M |
| Jul 2028 | $1.1M | $1.0M | $9K | $-12.4M |
| Jun 2028 | $1.2M | $937K | $277K | $-12.5M |
| May 2028 | $1.1M | $1.3M | $-191K | $-12.7M |
| Apr 2028 | $1.1M | $1.4M | $-269K | $-12.5M |
| Mar 2028 | $1.1M | $1.4M | $-291K | $-12.3M |
| Feb 2028 | $1.1M | $1.5M | $-375K | $-12.0M |
| Jan 2028 | $1.1M | $2.1M | $-992K | $-11.6M |
| Dec 2027 | $416K | $1.3M | $-853K | $-10.6M |
| Nov 2027 | $409K | $1.3M | $-930K | $-9.8M |
| Oct 2027 | $147K | $1.4M | $-1.3M | $-8.8M |
| Sep 2027 | $108K | $1.5M | $-1.3M | $-7.6M |