| TV Geliri | $5.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $568K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $15.5M |
| Personel Maaşları | $126K |
| Transfer Amortismanı | $262K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $169K |
| Tesis Bakımı | $1.2M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $7.4M | $17.2M | $-9.8M | $131.3M |
| Sep 2026 | $40.9M | $14.4M | $26.5M | $140.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $127.0M |