| TV Geliri | $4.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.3M |
| Personel Maaşları | $87K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $736K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $4.8M | $4.1M | $705K | $16.1M |
| Feb 2027 | $4.9M | $3.9M | $966K | $15.4M |
| Jan 2027 | $5.1M | $3.9M | $1.2M | $14.5M |
| Dec 2026 | $2.0M | $3.6M | $-1.6M | $13.3M |
| Nov 2026 | $2.2M | $3.6M | $-1.3M | $14.9M |
| Oct 2026 | $3.0M | $5.1M | $-2.1M | $16.2M |
| Sep 2026 | $2.0M | $2.7M | $-682K | $18.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $19.1M |