| TV Geliri | $598K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $122K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $79K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $720K | $1.5M | $-808K | $428K |
| Mar 2027 | $728K | $2.1M | $-1.4M | $1.2M |
| Feb 2027 | $777K | $1.6M | $-829K | $2.5M |
| Jan 2027 | $924K | $1.6M | $-716K | $7.1M |
| Dec 2026 | $246K | $1.5M | $-1.3M | $7.8M |
| Nov 2026 | $284K | $1.6M | $-1.3M | $9.1M |
| Oct 2026 | $93K | $1.4M | $-1.3M | $10.4M |
| Sep 2026 | $11.4M | $1.2M | $10.2M | $11.8M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |