| TV Geliri | $3.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $168K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.6M |
| Personel Maaşları | $126K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $236K |
| Tesis Bakımı | $754K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $3.4M | $4.7M | $-1.3M | $21.3M |
| Oct 2026 | $1.3M | $5.7M | $-4.4M | $22.6M |
| Sep 2026 | $5.5M | $4.0M | $1.6M | $27.0M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $25.4M |