| TV Geliri | $27K |
| Sıralama TV Bonusu | $5K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $564K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $17K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $97K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $39K | $712K | $-673K | $13.9M |
| Sep 2027 | $15.7M | $646K | $15.0M | $14.5M |
| Aug 2027 | $38K | $425K | $-387K | $-532K |
| Jul 2027 | $43K | $360K | $-317K | $-162K |
| Jun 2027 | $49K | $426K | $-378K | $893K |
| May 2027 | $46K | $369K | $-323K | $1.3M |
| Apr 2027 | $14K | $338K | $-323K | $1.6M |
| Mar 2027 | $4K | $328K | $-323K | $1.9M |
| Feb 2027 | $243K | $720K | $-477K | $2.2M |
| Jan 2027 | $50K | $321K | $-271K | $2.7M |
| Dec 2026 | $135K | $315K | $-180K | $3.0M |
| Nov 2026 | $23K | $315K | $-292K | $3.2M |