| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arman Durmiši | ST | 19 | Juventus | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 105 | 126 | 50% | 100% | 495.0K | — | — | — | ||
| Edoardo Martini | ST | 19 | Torino | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 95 | 116 | 50% | 100% | 100.0K | — | — | — | ||
| Francisco Conceição | AMR | 25 | Juventus | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 111 | 124 | 49% | 100% | 1.8M | — | — | Reddet | ||
| Vasilije Adžić | AML | 21 | Juventus | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 140 | 130 | 49% | 100% | 1.6M | — | — | — | ||
| Koni De Winter | DC | 25 | AC Milan | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 117 | 118 | 49% | 100% | 1.6M | — | — | — | ||
| Yann Aurel Bisseck | DC | 27 | Inter | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 114 | 115 | 49% | 100% | 1.2M | — | — | — | ||
| Nicolas Wimmer | DC | 33 | Wolfsberger AC | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 85 | 97 | 48% | 100% | 300.0K | — | — | — | ||
| Filippo Plazzotta | MC | 19 | AC Milan | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 106 | 122 | 48% | 100% | 1.2M | — | — | — | ||
| Alessio Furlanetto | GK | 26 | Lazio | Transfer Talebi | Aktif | 21.06.2027 | 21.06.2027 | 1 | 0 | 110 | 111 | 40% | 84% | 5.4M | — | — | — | ||
| Michele Cerofolini | GK | 29 | Bari | Transfer Talebi | Aktif | 21.06.2027 | 21.06.2027 | 1 | 0 | 110 | 96 | 40% | 79% | 2.5M | — | — | — | ||
| Pedro Felipe | DC | 23 | Sassuolo | Transfer Talebi | Aktif | 20.06.2027 | 20.06.2027 | 1 | 0 | 93 | 109 | 40% | 96% | 5.9M | — | — | — | ||
| Patrick Cutrone | ST | 30 | Monza | Transfer Talebi | Aktif | 20.06.2027 | 20.06.2027 | 1 | 0 | 113 | 126 | 40% | 105% | 3.1M | — | — | — | ||
| Moise Kean | ST | 28 | Fiorentina | Transfer Talebi | Aktif | 20.06.2027 | 20.06.2027 | 1 | 0 | 112 | 122 | 40% | 98% | 9.0M | — | — | — | ||
| Patrik Hubocan | MC | 27 | FK Senica | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 123 | 98 | 40% | 90% | 3.4M | — | — | — | ||
| Arthur Gomes | AMR | 29 | Dinamo Moscow | Transfer Talebi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 88 | 96 | 40% | 92% | 4.0M | — | — | — | ||
| Marcel Mayer | MC | 24 | Admira Wacker | Transfer Talebi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 111 | 113 | 40% | 93% | 1.1M | — | — | — | ||
| Mattia Compagnon | AMR | 26 | SV Ried | Transfer Talebi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 102 | 100 | 40% | 89% | 2.4M | — | — | — | ||
| Morgan Phiri | MC | 27 | Black Aces | Transfer Talebi | Aktif | 11.01.2027 | 11.01.2027 | 1 | 0 | 87 | 91 | 40% | 83% | 2.2M | — | — | — | ||
| Benjamin Göschl | GK | 22 | Rapid Wien | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 93 | 103 | 40% | 73% | 850.0K | — | — | — | Tutum | |
| Lukas Gütlbauer | GK | 27 | Wolfsberger AC | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 91 | 79 | 40% | 68% | 585.0K | — | — | — | Tutum | |
| Andile Grobler | GK | 27 | Free State Stars | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 81 | 80 | 40% | 69% | 990.0K | — | — | — | Tutum | |
| Michelangelo De Bona | ST | 20 | Dolomiti Bellunesi | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 47 | 65 | 40% | 54% | 20.0K | — | — | — | TutumSözleşme Sonu | |
| Reece Munro | DC | 21 | Manchester United | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 108 | 40% | 99% | 7.9M | — | — | — | ||
| Edimilson Fernandes | DC | 31 | Young Boys | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 108 | 105 | 40% | 101% | 3.4M | — | — | — | ||
| Dominic Solanke | ST | 30 | Tottenham Hotspur | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 123 | 40% | 106% | 25.0M | — | — | — | ||
| Morgan Phiri | ST | 23 | SuperSport United | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 115 | 40% | 91% | 2.6M | — | — | — | ||
| Vangelis Pavlidis | ST | 29 | Benfica | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 112 | 40% | 101% | 9.5M | — | — | — | ||
| William Saliba | DC | 27 | Arsenal | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 155 | 40% | 124% | 50.0M | — | — | — | ||
| Miloš Kerkez | DL | 24 | Liverpool | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 117 | 127 | 40% | 111% | 19.0M | — | — | — | ||
| Tijjani Reijnders | DM | 29 | Manchester City | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 139 | 40% | 120% | 28.0M | — | — | — | ||
| Ayyoub Bouaddi | DM | 20 | LOSC Lille | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 123 | 137 | 40% | 113% | 14.0M | — | — | — | ||
| Marquinhos | DC | 33 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 145 | 154 | 40% | 124% | 10.0M | — | — | — | Yaş | |
| Jamie Gittens | AMR | 23 | Chelsea | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 120 | 40% | 106% | 22.0M | — | — | — | ||
| Senny Mayulu | AMC | 21 | Paris Saint-Germain | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 126 | 40% | 104% | 20.0M | — | — | — | ||
| Rostyslav Bahlai | GK | 20 | Polissia | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2028 | 01.01.2028 | 1 | 0 | 92 | 126 | 28% | 100% | 550.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Atanga | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Christian Comotto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1980000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Christian Mariani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 765000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Atanga | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Christian Comotto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1980000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Christian Mariani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 765000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Atanga | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Christian Comotto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1980000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Christian Mariani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 765000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Atanga | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Christian Comotto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1980000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Christian Mariani | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 765000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christian Comotto | Reddet | — | -1.43 | — | — | 1.50 | 1980000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Christian Mariani | Reddet | — | -1.43 | — | — | 1.50 | 765000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| David Atanga | Reddet | — | -1.15 | — | — | 1.50 | 300000.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Christian Comotto | Reddet | -1.43 | 72% | Çok Pahalı | |
| Christian Mariani | Reddet | -1.43 | 72% | Çok Pahalı | |
| David Atanga | Reddet | -1.15 | 58% | Çok Pahalı |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43155223 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000270706 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43155223 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000270706 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Player #43155223 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000270706 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francesco Forte | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1010.07 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Andrea Seculin | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 5092.79 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Enrico Alfonso | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 1442.96 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43155223 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000270706 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francesco Forte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrea Seculin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.31 | 1.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Enrico Alfonso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43155223 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000270706 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 66.21 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francesco Forte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrea Seculin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.31 | 1.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Enrico Alfonso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43155223 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000270706 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 66.21 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francesco Forte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrea Seculin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.31 | 1.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Enrico Alfonso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #43155223 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000270706 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 66.21 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 91.67 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Francesco Forte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.27 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrea Seculin | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.31 | 1.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Enrico Alfonso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 86.58 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 66.21 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Kenan Yıldız | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 91.67 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Player #43155223 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Player #2000270706 | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Guillermo Cuadrado | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergi Roberto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.92 | 2.40 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.78 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Conceição | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.78 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Guillermo Cuadrado | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.27 | 1.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Sergi Roberto | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.92 | 2.40 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 7.27 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.78 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Conceição | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 6.78 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sergi Roberto | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Federico Ceccherini | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.98 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Juan Guillermo Cuadrado | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabio Miretti | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Khéphren Thuram | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.39 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Francisco Conceição | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.39 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rostyslav Bahlai | Cosenza | GK | Kaleci | 92 | 126 | 28% | 550.0K | 27.02.2027 | 0 | 1 |
| Nicolas Wimmer | Benevento | DC | Defans | 85 | 97 | 48% | 300.0K | 13.02.2027 | 1 | 0 |
| David Atanga | Latina | AMR | Orta Saha | 79 | 97 | 58% | 300.0K | 30.01.2027 | 1 | 1 |