| TV Geliri | $577K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $565K |
| Personel Maaşları | $41K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $569K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $1.0M | $1.2M | $-168K | $717K |
| Dec 2027 | $1.1M | $1.0M | $16K | $881K |
| Nov 2027 | $1.0M | $549K | $452K | $861K |
| Oct 2027 | $928K | $564K | $364K | $405K |
| Sep 2027 | $1.1M | $518K | $537K | $38K |
| Aug 2027 | $1.1M | $656K | $395K | $-504K |
| Jul 2027 | $1.1M | $518K | $538K | $-902K |
| Jun 2027 | $1.4M | $671K | $696K | $-1.4M |
| May 2027 | $442K | $629K | $-187K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $444K | $717K | $-273K | $-2.0M |
| Mar 2027 | $438K | $642K | $-204K | $-1.7M |
| Feb 2027 | $181K | $652K | $-471K | $-1.5M |