| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Peter Duris | Futbol Direktörü | 10 | 0 | 38% | 10.08.2026 | |
| Filip Hrosovsky | Teknik Direktör | 2 | 0 | 60% | 03.08.2026 | |
| Kristian Bero | Gözlemci | 1 | 0 | 55% | 10.08.2026 | |
| Viktor Valjent | Baş Scout | 1 | 0 | 72% | 10.08.2026 | |
| Tomas Mak | Gözlemci | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksym Kuchynskyi | GK | 38 | Tatran Prešov | Peter Duris | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 80 | 70% | 100% | 27.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Peter Guinari | DR | 25 | MFK Skalica | Filip Hrosovsky | Personel Önerisi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 89 | 67% | 100% | 60.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Miha Kompan Breznik | DL | 22 | Malženice | Viktor Valjent | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 105 | 72% | 100% | 800.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Michal Sipľak | DL | 30 | Tatran Prešov | Kristian Bero | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 114 | 111 | 55% | 100% | 700.0K | — | — | — | |
| Nino Marcelli | AMR | 21 | Slovan Bratislava | Filip Hrosovsky | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 114 | 53% | 100% | 190.0K | — | — | — | |
| Jonathan Dellarossa | ST | 26 | Sabah | Peter Duris | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 119 | 35% | 100% | 400.0K | — | — | — | |
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | AML | 29 | Fredrikstad | Peter Duris | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 121 | 35% | 100% | 2.5M | — | — | — | |
| Carlos Espí | ST | 21 | Real Madrid | Peter Duris | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 120 | 35% | 100% | 4.9M | — | — | — | |
| Martín Pino | ST | 28 | Godoy Cruz | Peter Duris | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 119 | 119 | 35% | 100% | 450.0K | — | — | — | |
| Mërgim Berisha | AMC | 28 | Kaiserslautern | Peter Duris | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 121 | 121 | 35% | 100% | 4.7M | — | — | — | |
| Mojmír Chytil | ST | 27 | Slavia Prague | Peter Duris | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 137 | 137 | 35% | 100% | 2.7M | — | — | — | |
| Veljko Birmančević | AMR | 28 | Ferencvaros | Peter Duris | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 35% | 100% | 4.5M | — | — | — | |
| Jorginho | AMR | 28 | Kairat | Peter Duris | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 125 | 35% | 100% | 1.2M | — | — | — | |
| Marcelo Torres | ST | 28 | Gimnasia La Plata | Peter Duris | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 120 | 120 | 35% | 100% | 1.3M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Giorgi Gagua | ST | DAC Dunajska Streda | #1 | — | Düşün | 98 | 95 | 40% | 98% | 2.2M | Aktif |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Viktor Valjent | Slovan Bratislava U21 | #1, #2 | 15.08.2026 |
| Tomas Mak | MSK Zilina B | #1, #2 | 15.08.2026 |
| Kristian Bero | FC Košice U18 | #1, #2 | 14.08.2026 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Miha Kompan Breznik | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrei Gabriele Florea | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Samuel Ďatko | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksym Kuchynskyi | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jan Hladík | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Bzdyl | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Guinari | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Viktor Valjent | Miha Kompan Breznik | Onayla | 1.13 | 72% | Rol Uyumlu |
| Filip Hrosovsky | Andrei Gabriele Florea | Onayla | 0.76 | 67% | Rol Uyumlu |
| Viktor Valjent | Samuel Ďatko | Onayla | 1.13 | 72% | Rol Uyumlu |
| Peter Duris | Maksym Kuchynskyi | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Filip Hrosovsky | Fabian Bzdyl | Onayla | 0.76 | 67% | Rol Uyumlu |
| Filip Hrosovsky | Peter Guinari | Onayla | 0.76 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Samuel Ďatko | İzlemeye Devam | — | 1.13 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Maksym Kuchynskyi | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jan Hladík | İzlemeye Devam | — | 0.77 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| František Kóša | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Fabian Bzdyl | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Peter Guinari | İzlemeye Devam | — | 0.76 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Viktor Valjent | Samuel Ďatko | Onayla | 1.13 | 72% | Rol Uyumlu |
| Peter Duris | Maksym Kuchynskyi | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Peter Duris | Jan Hladík | Onayla | 0.77 | 70% | Rol Uyumlu |
| Filip Hrosovsky | František Kóša | Onayla | 0.76 | 67% | Rol Uyumlu |
| Filip Hrosovsky | Fabian Bzdyl | Onayla | 0.76 | 67% | Rol Uyumlu |
| Filip Hrosovsky | Peter Guinari | Onayla | 0.76 | 67% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Dellarossa | Central Espanol | ST | Forvet | 119 | 119 | 47% | 400.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Johannes Hummelvoll-Nuñez | Fredrikstad | AML | Forvet | 121 | 121 | 35% | 2.5M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Carlos Espí | Real Madrid | ST | Forvet | 120 | 120 | 35% | 4.9M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Martín Pino | Godoy Cruz | ST | Forvet | 119 | 119 | 35% | 450.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Mërgim Berisha | Kaiserslautern | AMC | Forvet | 121 | 121 | 35% | 4.7M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Mojmír Chytil | Slavia Prague | ST | Forvet | 137 | 137 | 35% | 2.7M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Veljko Birmančević | Ferencvaros | AMR | Forvet | 126 | 126 | 35% | 4.5M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Jorginho | Kairat | AMR | Forvet | 125 | 125 | 35% | 1.2M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Marcelo Torres | Gimnasia La Plata | ST | Forvet | 120 | 120 | 35% | 1.3M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #8 | DR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 88 | 93 | 18–32 | 1.9M | Görüşmede | Peter Guinari | ✓ |
| #10 | WR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 102 | 107 | 18–32 | 1.9M | Görüşmede | Samuel Ďatko | ✓ |
| #12 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 91 | 96 | 18–32 | 1.9M | Listede | Fabian Bzdyl | ✓ |
| #9 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 97 | 101 | 17–30 | 3.3M | Beklemede | Jan Hladík | — |
| #2 | GK | İsteğe Bağlı | Gelişim | 48 | 73 | 16–21 | 987.3K | Tamamlandı | ✓ | |
| #4 | WR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 102 | 107 | 18–32 | 1.9M | Tamamlandı | Samuel Ďatko | ✓ |
| #5 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 75 | 80 | 18–32 | 1.9M | Tamamlandı | Maksym Kuchynskyi | ✓ |
| #6 | AMR | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 70 | 75 | 18–32 | 1.9M | Tamamlandı | František Kóša | ✓ |
| #7 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 91 | 96 | 18–32 | 1.9M | Tamamlandı | Fabian Bzdyl | ✓ |
| #1 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 101 | 101 | 18–29 | 3.3M | Vazgeçildi | Giorgi Gagua | ✓ |
| #11 | GK | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 75 | 80 | 18–32 | 1.9M | Vazgeçildi | Maksym Kuchynskyi | ✗ |