| TV Geliri | $2.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $13K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $9K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $11K |
| Tesis Bakımı | $185K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2028 | $2.3M | $1.5M | $764K | $-1.7M |
| Nov 2028 | $2.1M | $1.5M | $534K | $-2.4M |
| Oct 2028 | $2.7M | $2.2M | $433K | $-3.0M |
| Sep 2028 | $2.0M | $1.4M | $559K | $-3.4M |
| Aug 2028 | $2.1M | $1.3M | $764K | $-4.0M |
| Jul 2028 | $2.0M | $1.4M | $645K | $-4.7M |
| Jun 2028 | $2.7M | $1.2M | $1.5M | $-5.4M |
| May 2028 | $2.0M | $1.2M | $797K | $-6.9M |
| Apr 2028 | $2.0M | $1.2M | $731K | $-7.7M |
| Mar 2028 | $1.9M | $1.2M | $696K | $-8.4M |
| Feb 2028 | $1.9M | $1.3M | $677K | $-9.1M |
| Jan 2028 | $1.7M | $1.8M | $-66K | $-9.8M |