| TV Geliri | $455K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $603K |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $137K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $881K | $852K | $29K | $-9.4M |
| Mar 2028 | $875K | $846K | $28K | $-9.4M |
| Feb 2028 | $920K | $881K | $39K | $-9.5M |
| Jan 2028 | $933K | $1.3M | $-331K | $-9.5M |
| Dec 2027 | $985K | $860K | $124K | $-9.2M |
| Nov 2027 | $354K | $894K | $-541K | $-9.3M |
| Oct 2027 | $351K | $1.1M | $-755K | $-8.8M |
| Sep 2027 | $309K | $731K | $-422K | $-8.0M |
| Aug 2027 | $311K | $646K | $-335K | $-7.6M |
| Jul 2027 | $314K | $702K | $-387K | $-7.2M |
| Jun 2027 | $409K | $1.0M | $-609K | $-6.9M |
| May 2027 | $155K | $965K | $-810K | $-6.3M |