Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $54K |
| Maç Günü Geliri | $121K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $173K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Tesis Bakımı | $115K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$182K |
$335K |
$-153K |
$5.1M |
| Jul 2027 |
$182K |
$335K |
$-153K |
$5.2M |
| Jun 2027 |
$408K |
$503K |
$-95K |
$5.4M |
| May 2027 |
$184K |
$503K |
$-320K |
$5.5M |
| Apr 2027 |
$183K |
$503K |
$-320K |
$5.8M |
| Mar 2027 |
$182K |
$503K |
$-321K |
$6.1M |
| Feb 2027 |
$812K |
$1.1M |
$-260K |
$6.4M |
| Jan 2027 |
$314K |
$452K |
$-139K |
$6.7M |
| Dec 2026 |
$183K |
$452K |
$-269K |
$6.8M |
| Nov 2026 |
$183K |
$452K |
$-269K |
$7.1M |
| Oct 2026 |
$183K |
$452K |
$-270K |
$7.4M |
| Sep 2026 |
$7.4M |
$1.7M |
$5.6M |
$7.6M |