Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $226K |
| Maç Günü Geliri | $31K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $19K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $485K |
| Personel Maaşları | $10K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2028 |
$281K |
$565K |
$-284K |
$-11.0M |
| Jun 2028 |
$278K |
$787K |
$-509K |
$-10.8M |
| May 2028 |
$76K |
$589K |
$-514K |
$-10.3M |
| Apr 2028 |
$75K |
$568K |
$-493K |
$-9.7M |
| Mar 2028 |
$75K |
$559K |
$-484K |
$-9.2M |
| Feb 2028 |
$72K |
$485K |
$-412K |
$-8.8M |
| Jan 2028 |
$1.1M |
$910K |
$190K |
$-8.4M |
| Dec 2027 |
$74K |
$512K |
$-438K |
$-8.5M |
| Nov 2027 |
$74K |
$512K |
$-438K |
$-8.1M |
| Oct 2027 |
$76K |
$1.0M |
$-956K |
$-7.7M |
| Sep 2027 |
$79K |
$567K |
$-488K |
$-6.7M |
| Aug 2027 |
$29K |
$642K |
$-613K |
$-6.2M |