| TV Geliri | $2.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $83K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $55K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $35K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $704K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $2.7M | $1.8M | $902K | $6.3M |
| Nov 2027 | $2.2M | $1.4M | $758K | $5.4M |
| Oct 2027 | $2.2M | $2.2M | $54K | $4.6M |
| Sep 2027 | $2.0M | $1.4M | $590K | $4.6M |
| Aug 2027 | $2.2M | $1.4M | $824K | $4.0M |
| Jul 2027 | $971K | $1.1M | $-115K | $3.2M |
| Jun 2027 | $777K | $1.1M | $-316K | $3.3M |
| May 2027 | $1.1M | $1.1M | $67K | $3.6M |
| Apr 2027 | $1.2M | $1.0M | $121K | $3.5M |
| Mar 2027 | $1.2M | $1.0M | $133K | $3.4M |
| Feb 2027 | $1.2M | $987K | $167K | $3.3M |
| Jan 2027 | $1.2M | $984K | $208K | $3.1M |