| TV Geliri | $172K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $34K |
| Oyuncu Maaşları | $534K |
| Personel Maaşları | $26K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $141K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $4K |
| Tesis Bakımı | $85K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $219K | $791K | $-572K | $-9.7M |
| Jan 2028 | $436K | $1.2M | $-769K | $-9.1M |
| Dec 2027 | $189K | $761K | $-572K | $-8.3M |
| Nov 2027 | $187K | $813K | $-626K | $-7.8M |
| Oct 2027 | $187K | $1.0M | $-831K | $-7.1M |
| Sep 2027 | $189K | $652K | $-462K | $-6.3M |
| Aug 2027 | $189K | $666K | $-477K | $-5.8M |
| Jul 2027 | $205K | $899K | $-695K | $-5.4M |
| Jun 2027 | $46K | $661K | $-614K | $-4.7M |
| May 2027 | $46K | $632K | $-587K | $-4.1M |
| Apr 2027 | $50K | $632K | $-582K | $-3.5M |
| Mar 2027 | $46K | $624K | $-578K | $-2.9M |