| TV Geliri | $3.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $89K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $28K |
| Oyuncu Maaşları | $759K |
| Personel Maaşları | $29K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $175K |
| Tesis Bakımı | $715K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $3.4M | $1.7M | $1.7M | $12.5M |
| Jul 2027 | $3.4M | $1.5M | $1.9M | $10.8M |
| Jun 2027 | $5.6M | $1.5M | $4.1M | $8.9M |
| May 2027 | $3.3M | $1.4M | $1.8M | $4.8M |
| Apr 2027 | $3.3M | $1.9M | $1.4M | $2.9M |
| Mar 2027 | $3.4M | $1.5M | $1.9M | $1.5M |
| Feb 2027 | $1.3M | $1.2M | $150K | $-352K |
| Jan 2027 | $377K | $1.1M | $-736K | $-502K |
| Dec 2026 | $344K | $1.1M | $-723K | $234K |
| Nov 2026 | $393K | $1.2M | $-761K | $957K |
| Oct 2026 | $138K | $1.6M | $-1.5M | $1.7M |
| Sep 2026 | $144K | $961K | $-817K | $3.2M |