| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Khvicha Okriashvili | Baş Scout | 7 | 0 | 40% | 10.08.2026 | Orta-Doğu Avrupa |
| Sandro Lobjanidze | Yardımcı Antrenör | 2 | 0 | 48% | 10.08.2026 | |
| Levan Daraselia | Scout | 1 | 0 | 37% | 10.08.2026 | |
| Kakha Kobiashvili | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% | ||
| Shota Chakvetadze | Scout | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luka Tsulaia | DM | 19 | Dinamo Tbilisi | Sandro Lobjanidze | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 71 | 86 | 48% | 100% | 15.0K | — | — | — | |
| Saba Kharebashvili | DL | 18 | Dinamo Tbilisi | Sandro Lobjanidze | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 100 | 48% | 100% | 12.5K | — | — | — | |
| Adriel Ba Loua | AMR | 30 | Gabala | Khvicha Okriashvili | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 71 | 40% | 70% | 400.0K | #4 MC | — | — | Tutum |
| Prince Owusu | AML | 20 | Gabala | Khvicha Okriashvili | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 77 | 40% | 71% | 500.0K | #4 MC | — | — | Tutum |
| Amin Ramazanov | GK | 23 | Qarabag | Khvicha Okriashvili | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 84 | 83 | 40% | 73% | 700.0K | #3 GK | — | — | |
| Davit Kereselidze | GK | 27 | Dila | Khvicha Okriashvili | Transfer Talebi | Aktif | 07.08.2026 | 07.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 68 | 40% | 60% | 180.0K | #3 GK | — | — | Tutum |
| Fabijan Buntić | GK | 29 | Qarabag | Khvicha Okriashvili | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 77 | 40% | 70% | 600.0K | #2 GK | — | — | |
| Ruslan Khalilzade | AMC | 20 | Inter | Khvicha Okriashvili | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 58 | 88 | 40% | 69% | 300.0K | #1 MC | — | — | Tutum |
| Anatoly Grishin | WR | 27 | Inter | Khvicha Okriashvili | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 97 | 40% | 91% | 1.5M | #1 MC | — | — | |
| Ramaric Etou | DC | 31 | Dila | Levan Daraselia | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 72 | 59 | 37% | 100% | 90.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anatoliy Ayvazov | GK | Alashkert | #2 | — | Al | 79 | 81 | 40% | 66% | 180.0K | Tutum | Aktif |
| Anatoly Grishin | WR | Inter | #1 | — | Düşün | 100 | 97 | 40% | 91% | 1.5M | Aktif | |
| Prince Owusu | AML | Gabala | #4 | — | Düşün | 90 | 77 | 40% | 71% | 500.0K | Tutum | Aktif |
| Adriel Ba Loua | AMR | Gabala | #4 | — | Düşün | 88 | 71 | 40% | 70% | 400.0K | Tutum | Aktif |
| Amin Ramazanov | GK | Qarabag | #3 | — | Düşün | 84 | 83 | 40% | 73% | 700.0K | Aktif | |
| Fabijan Buntić | GK | Qarabag | #2 | — | Düşün | 81 | 77 | 40% | 70% | 600.0K | Aktif | |
| Davit Kereselidze | GK | Dila | #3 | — | Düşün | 77 | 68 | 40% | 60% | 180.0K | Tutum | Aktif |
| Ruslan Khalilzade | AMC | Inter | #1 | — | Düşün | 58 | 88 | 40% | 69% | 300.0K | Tutum | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Khvicha Okriashvili | Kolkheti U20 | #4 | |
| Levan Daraselia | Saburtalo U20 | #4 | |
| Shota Chakvetadze | Zugdidi U20 | #4 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jorginho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikoloz Ninua | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.80 | 2.20 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mohamed Cherif | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.50 | 1.71 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Léo Santos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.36 | 1.46 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jorginho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikoloz Ninua | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Cherif | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.79 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Léo Santos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.67 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jorginho | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.93 | 2.41 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Nikoloz Ninua | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.34 | 3.10 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Mohamed Cherif | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.93 | 2.41 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Léo Santos | Reddet | — | 0.00 | — | — | 0.72 | 2.07 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Lasha Chakvetadze | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jorginho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nikoloz Ninua | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.26 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mohamed Cherif | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Léo Santos | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lasha Chakvetadze | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Luigi Conti | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Lasha Chakvetadze | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Jorginho | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abdoulaye Yoro | Dinamo Tbilisi | DM | Defans | 90 | 123 | 48% | 700.0K | 12.09.2026 | 1 | 0 |
| Komnen Andrić | Torpedo Kutaisi | ST | Forvet | 93 | 113 | 48% | 500.0K | 01.08.2026 | 1 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #1 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 71 | 76 | 18–32 | 26.0K | Vazgeçildi | — | — |
| #2 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 55 | 65 | 20–32 | 93.6K | Vazgeçildi | Anatoliy Ayvazov | ✗ |
| #3 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 55 | 65 | 20–32 | 93.6K | Vazgeçildi | Dato Kiteishvili | ✓ |
| #4 | MC | İsteğe Bağlı | Personel Tavsiyesi | 71 | 76 | 18–32 | 25.9K | Vazgeçildi | — | — |