Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $11K |
| Maç Günü Geliri | $2K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $105K |
| Personel Maaşları | $46K |
| Tesis Bakımı | $95K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2034 |
$15K |
$246K |
$-231K |
$-18.4M |
| Jun 2034 |
$15K |
$246K |
$-231K |
$-18.1M |
| May 2034 |
$15K |
$246K |
$-231K |
$-17.9M |
| Apr 2034 |
$15K |
$245K |
$-231K |
$-17.7M |
| Mar 2034 |
$15K |
$245K |
$-230K |
$-17.4M |
| Feb 2034 |
$15K |
$245K |
$-230K |
$-17.2M |
| Jan 2034 |
$15K |
$1.1M |
$-1.0M |
$-17.0M |
| Dec 2033 |
$356K |
$244K |
$112K |
$-15.9M |
| Nov 2033 |
$15K |
$244K |
$-229K |
$-16.0M |
| Oct 2033 |
$15K |
$244K |
$-229K |
$-15.8M |
| Sep 2033 |
$15K |
$244K |
$-229K |
$-15.6M |
| Aug 2033 |
$15K |
$244K |
$-229K |
$-15.4M |