| TV Geliri | $4K |
| Sıralama TV Bonusu | $433 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $245 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $4K |
| Oyuncu Maaşları | $199K |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $604 |
| Borç Faizi | $14K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $5K |
| Tesis Bakımı | $50K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2027 | $9K | $304K | $-295K | $-1.4M |
| Feb 2027 | $45K | $324K | $-280K | $-1.1M |
| Jan 2027 | $5K | $317K | $-312K | $-825K |
| Dec 2026 | $144K | $273K | $-129K | $-514K |
| Nov 2026 | $5K | $269K | $-264K | $-385K |
| Oct 2026 | $22K | $274K | $-251K | $-122K |
| Sep 2026 | $5K | $229K | $-223K | $129K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $381K |