| TV Geliri | $457K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $31K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $359K |
| Personel Maaşları | $0 |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $68K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $46K |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2031 | $488K | $578K | $-89K | $-4.6M |
| Jan 2031 | $483K | $639K | $-156K | $-4.5M |
| Dec 2030 | $538K | $494K | $45K | $-4.4M |
| Nov 2030 | $496K | $494K | $3K | $-4.4M |
| Oct 2030 | $511K | $515K | $-4K | $-4.4M |
| Sep 2030 | $504K | $593K | $-89K | $-4.4M |
| Aug 2030 | $489K | $542K | $-53K | $-4.3M |
| Jul 2030 | $491K | $529K | $-38K | $-4.3M |
| Jun 2030 | $492K | $539K | $-48K | $-4.2M |
| May 2030 | $451K | $552K | $-101K | $-4.2M |
| Apr 2030 | $411K | $530K | $-119K | $-4.1M |
| Mar 2030 | $510K | $483K | $27K | $-4.0M |