| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dmytro Malynovskyi | Yardımcı Antrenör | 5 | 0 | 37% | 24.08.2026 | |
| Oleh Tymchyk | Baş Scout | 4 | 0 | 40% | 10.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Valentyn Kravets | Scout | 3 | 0 | 44% | 24.08.2026 | Doğu Avrupa |
| Volodymyr Rotan | Futbol Direktörü | 0 | 0 | 0% |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artem Tretiak | AMC | 18 | Zorya | Valentyn Kravets | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 79 | 77 | 51% | 100% | 50.0K | — | — | — | |
| Denys Smetana | DM | 20 | Shakhtar | Dmytro Malynovskyi | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 86 | 116 | 46% | 100% | 120.0K | — | — | — | |
| Alexey Kenyaikin | GK | 28 | Rubin | Oleh Tymchyk | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 103 | 92 | 40% | 71% | 900.0K | #5 GK | — | — | |
| Zsombor Molnár | GK | 23 | Vasas | Oleh Tymchyk | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 85 | 40% | 68% | 315.0K | #5 GK | — | — | Tutum |
| József Balázs | GK | 22 | MTK Budapest | Oleh Tymchyk | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 87 | 87 | 40% | 80% | 250.0K | #1 GK | — | — | Tutum |
| Andrija Katić | GK | 24 | AS Trencin | Oleh Tymchyk | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 91 | 40% | 84% | 250.0K | #1 GK | — | — | Tutum |
| Cyriel Dessers | ST | 31 | Panathinaikos | Valentyn Kravets | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 96 | 40% | 99% | 1.4M | #2 ST | — | — | Yaş |
| Mustapha Sangaré | ST | 27 | Levski | Valentyn Kravets | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 67 | 40% | 76% | 600.0K | #2 ST | — | — | |
| Bohdan Redushko | AML | 19 | Dynamo Kyiv | Dmytro Malynovskyi | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 105 | 35% | 100% | 30.0K | — | — | — | |
| Newertton | AMR | 21 | Shakhtar | Dmytro Malynovskyi | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 101 | 118 | 35% | 100% | 165.0K | — | — | — | |
| Muhamadou Kanteh | ST | 19 | Shakhtar | Dmytro Malynovskyi | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 93 | 112 | 35% | 100% | 30.0K | — | — | — | |
| Alisson | AMR | 21 | Shakhtar | Dmytro Malynovskyi | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 110 | 35% | 100% | 125.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| József Balázs | GK | MTK Budapest | #1 | — | Al | 87 | 87 | 40% | 80% | 250.0K | Tutum | Aktif |
| Cyriel Dessers | ST | Panathinaikos | #2 | — | Düşün | 118 | 96 | 40% | 99% | 1.4M | Yaş | Aktif |
| Alexey Kenyaikin | GK | Rubin | #3 | — | Düşün | 103 | 92 | 40% | 71% | 900.0K | Aktif | |
| Andrija Katić | GK | AS Trencin | #1 | — | Düşün | 93 | 91 | 40% | 84% | 250.0K | Tutum | Aktif |
| Mustapha Sangaré | ST | Levski | #2 | — | Düşün | 91 | 67 | 40% | 76% | 600.0K | Aktif | |
| Zsombor Molnár | GK | Vasas | #3 | — | Düşün | 89 | 85 | 40% | 68% | 315.0K | Tutum | Aktif |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Oleh Tymchyk | Veres U21 | #1, #2 | |
| Valentyn Kravets | Kryvbas U21 | #1, #2 | |
| Oleh Tymchyk | Kudrivka U21 | #3 | |
| Valentyn Kravets | Shakhtar U21 | #3 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Pitsan | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Pitsan | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Pitsan | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 2700.00 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Pitsan | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.06 | 2.63 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Pitsan | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #2 | ST | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 54 | 64 | 20–32 | 633.34 | İzlemede | — | — |
| #5 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 44 | 54 | 20–32 | 276.70 | İzlemede | — | — |
| #1 | GK | İsteğe Bağlı | Kadro Derinliği | 44 | 54 | 20–32 | 633.34 | Vazgeçildi | Ivan Pitsan | ✓ |