Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $8K |
| Maç Günü Geliri | $688 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $871 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $64K |
| Personel Maaşları | $27K |
| Tesis Bakımı | $145K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$76K |
$237K |
$-161K |
$-10.7M |
| Jul 2030 |
$102K |
$237K |
$-135K |
$-10.5M |
| Jun 2030 |
$106K |
$237K |
$-132K |
$-10.4M |
| May 2030 |
$10K |
$237K |
$-227K |
$-10.3M |
| Apr 2030 |
$10K |
$237K |
$-227K |
$-10.0M |
| Mar 2030 |
$10K |
$237K |
$-227K |
$-9.8M |
| Feb 2030 |
$10K |
$237K |
$-227K |
$-9.6M |
| Jan 2030 |
$10K |
$683K |
$-673K |
$-9.4M |
| Dec 2029 |
$10K |
$237K |
$-227K |
$-8.7M |
| Nov 2029 |
$10K |
$237K |
$-227K |
$-8.5M |
| Oct 2029 |
$10K |
$237K |
$-227K |
$-8.2M |
| Sep 2029 |
$31K |
$237K |
$-206K |
$-8.0M |