| TV Geliri | $6.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $5.8M |
| Personel Maaşları | $39K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $169K |
| Tesis Bakımı | $870K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2028 | $6.4M | $6.9M | $-417K | $66.6M |
| Oct 2028 | $5.3M | $8.1M | $-2.8M | $67.0M |
| Sep 2028 | $6.9M | $5.7M | $1.2M | $69.8M |
| Aug 2028 | $6.6M | $5.9M | $725K | $68.6M |
| Jul 2028 | $6.4M | $5.3M | $1.1M | $67.8M |
| Jun 2028 | $24.3M | $5.4M | $18.8M | $66.7M |
| May 2028 | $6.3M | $8.1M | $-1.8M | $47.9M |
| Apr 2028 | $6.2M | $6.2M | $-48K | $49.7M |
| Mar 2028 | $5.6M | $5.2M | $338K | $49.7M |
| Feb 2028 | $5.6M | $5.2M | $462K | $49.4M |
| Jan 2028 | $6.1M | $5.0M | $1.0M | $48.9M |
| Dec 2027 | $6.3M | $4.9M | $1.3M | $47.9M |