Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $33K |
| Maç Günü Geliri | $26K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $5K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $305K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Tesis Bakımı | $75K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2030 |
$393K |
$450K |
$-57K |
$-4.9M |
| Jul 2030 |
$3.2M |
$644K |
$2.6M |
$-4.8M |
| Jun 2030 |
$64K |
$652K |
$-588K |
$-7.4M |
| May 2030 |
$64K |
$652K |
$-588K |
$-6.8M |
| Apr 2030 |
$63K |
$652K |
$-588K |
$-6.2M |
| Mar 2030 |
$64K |
$650K |
$-586K |
$-5.6M |
| Feb 2030 |
$5.4M |
$492K |
$4.9M |
$-5.0M |
| Jan 2030 |
$65K |
$932K |
$-867K |
$-9.9M |
| Dec 2029 |
$65K |
$459K |
$-394K |
$-9.1M |
| Nov 2029 |
$64K |
$441K |
$-376K |
$-8.7M |
| Oct 2029 |
$65K |
$446K |
$-381K |
$-8.3M |
| Sep 2029 |
$65K |
$444K |
$-379K |
$-7.9M |