| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $135K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $237K |
| Oyuncu Maaşları | $912K |
| Personel Maaşları | $73K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $39K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $81K |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $2.0M | $1.3M | $759K | $-6.4M |
| Jan 2028 | $2.2M | $2.0M | $158K | $-7.1M |
| Dec 2027 | $2.0M | $2.2M | $-185K | $-7.3M |
| Nov 2027 | $1.8M | $1.5M | $239K | $-7.1M |
| Oct 2027 | $786K | $1.8M | $-1.0M | $-7.3M |
| Sep 2027 | $717K | $1.5M | $-770K | $-6.3M |
| Aug 2027 | $799K | $1.3M | $-535K | $-5.5M |
| Jul 2027 | $711K | $1.3M | $-582K | $-5.0M |
| Jun 2027 | $1.4M | $1.3M | $119K | $-4.4M |
| May 2027 | $715K | $1.5M | $-748K | $-4.5M |
| Apr 2027 | $718K | $1.2M | $-466K | $-3.8M |
| Mar 2027 | $707K | $1.1M | $-431K | $-3.3M |