| TV Geliri | $32K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $625 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $2K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $195K |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $3K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $75K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $35K | $306K | $-270K | $-571K |
| Nov 2026 | $11K | $244K | $-234K | $-301K |
| Oct 2026 | $14K | $323K | $-309K | $-67K |
| Sep 2026 | $38K | $296K | $-258K | $242K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |