| TV Geliri | $181 |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $79 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $30K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $35K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $260 | $87K | $-87K | $258K |
| Oct 2026 | $2K | $83K | $-81K | $344K |
| Sep 2026 | $2K | $77K | $-75K | $425K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $500K |