| TV Geliri | $6.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $476K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $83K |
| Oyuncu Maaşları | $7.0M |
| Personel Maaşları | $90K |
| Transfer Amortismanı | $150K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $705K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $6.9M | $8.0M | $-1.1M | $24.8M |
| Jul 2027 | $7.8M | $8.8M | $-990K | $25.8M |
| Jun 2027 | $26.1M | $6.6M | $19.5M | $26.6M |
| May 2027 | $8.0M | $7.8M | $200K | $6.9M |
| Apr 2027 | $7.4M | $15.2M | $-7.8M | $6.6M |
| Mar 2027 | $8.4M | $7.2M | $1.2M | $14.2M |
| Feb 2027 | $8.5M | $7.3M | $1.2M | $12.8M |
| Jan 2027 | $7.8M | $6.8M | $973K | $11.5M |
| Dec 2026 | $8.0M | $6.8M | $1.2M | $10.3M |
| Nov 2026 | $4.1M | $6.6M | $-2.6M | $9.0M |
| Oct 2026 | $4.1M | $13.2M | $-9.1M | $11.4M |
| Sep 2026 | $2.4M | $6.6M | $-4.2M | $20.3M |