| TV Geliri | $6.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $121K |
| Oyuncu Maaşları | $2.7M |
| Personel Maaşları | $71K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $647K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $6.5M | $3.5M | $3.0M | $3.4M |
| Oct 2026 | $743K | $4.2M | $-3.5M | $420K |
| Sep 2026 | $980K | $1.6M | $-572K | $3.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $4.4M |