Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $35K |
| Maç Günü Geliri | $39K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $5K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $306K |
| Personel Maaşları | $56K |
| Tesis Bakımı | $95K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2027 |
$79K |
$457K |
$-378K |
$5.1M |
| Jul 2027 |
$329K |
$468K |
$-139K |
$5.5M |
| Jun 2027 |
$79K |
$462K |
$-383K |
$5.6M |
| May 2027 |
$79K |
$462K |
$-383K |
$6.0M |
| Apr 2027 |
$80K |
$462K |
$-382K |
$6.4M |
| Mar 2027 |
$80K |
$668K |
$-588K |
$6.7M |
| Feb 2027 |
$80K |
$382K |
$-302K |
$7.3M |
| Jan 2027 |
$1.7M |
$382K |
$1.4M |
$7.6M |
| Dec 2026 |
$79K |
$382K |
$-303K |
$6.3M |
| Nov 2026 |
$79K |
$382K |
$-303K |
$6.6M |
| Oct 2026 |
$5.7M |
$393K |
$5.3M |
$6.9M |
| Sep 2026 |
$79K |
$386K |
$-307K |
$1.6M |