| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Scout | 12 | 0 | 47% | 31.01.2028 | Güney Amerika | |
| Scout | 2 | 0 | 40% | 01.01.2027 | Güney Amerika | |
| Carlos Lemos | Scout | 1 | 0 | 40% | 01.08.2026 | Güney Amerika |
| James Sanchez | Scout | 1 | 0 | 40% | 03.01.2027 | Güney Amerika |
| Mateo Gonzalez | Yardımcı Antrenör | 1 | 0 | 43% | 03.08.2026 |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nicolás Rodríguez | AMR | 23 | Sporting Kansas City | Personel Önerisi | Aktif | 31.01.2028 | 31.01.2028 | 1 | 0 | 92 | 112 | 91% | 100% | 1.4M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Dagoberto Espinoza | DM | 24 | Club America | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 102 | 130 | 65% | 100% | 1.3M | — | Onayla | İzlemeye Devam | ||
| Maximiliano Lovera | AMR | 29 | Rosario Central | Personel Önerisi | Aktif | 01.06.2027 | 01.06.2027 | 1 | 0 | 97 | 109 | 48% | 100% | 1.1M | — | — | — | ||
| Kevin Mantilla | DC | 24 | Talleres | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 91 | 114 | 48% | 100% | 550.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | ||
| Emanuel Reynoso | AML | 32 | Talleres | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 109 | 124 | 48% | 100% | 1.2M | — | İzle | İzlemeye Devam | ||
| Cristian Arango | AMC | 33 | San Jose Earthquakes | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 103 | 48% | 100% | 250.0K | — | İzle | İzlemeye Devam | ||
| David Perez | MC | 22 | La Equidad | Mateo Gonzalez | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 140 | 43% | 100% | 54.0K | — | — | — | |
| Gabriel Medina | FL | 25 | River Plate | James Sanchez | Transfer Talebi | Aktif | 03.01.2027 | 03.01.2027 | 1 | 0 | 121 | 137 | 40% | 115% | 5.6M | — | — | — | |
| Daniel Herrera | AMC | 23 | River Plate | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 128 | 134 | 40% | 113% | 11.0M | — | — | — | ||
| Raúl Rangel | GK | 28 | Atletico Nacional | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 125 | 40% | 87% | 1.4M | — | Daha Fazla Bilgi | İzlemeye Devam | ||
| Juan Esteban Gallego | GK | 23 | Llaneros | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 80 | 83 | 40% | 70% | 200.0K | — | — | — | Tutum | |
| Oscar Arango | GK | 30 | Atletico Venezuela | Transfer Talebi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 76 | 74 | 40% | 65% | 585.0K | — | — | — | Tutum | |
| Diego Moreno | AMC | 32 | Independiente Medellin | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 94 | 87 | 40% | 81% | 500.0K | — | — | — | ||
| Juan Pablo Reyes | DR | 23 | Colo-Colo | Carlos Lemos | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 90 | 86 | 40% | 91% | 750.0K | — | — | — | |
| Freddy Noguera | ST | 24 | Cerro Porteno | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 77 | 96 | 40% | 80% | 1.9M | — | — | — | Tutum | |
| — | — | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 92 | 106 | 28% | 100% | 600.0K | — | — | — | ||||
| Lucas Monzón | DC | 26 | Racing | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 76 | 86 | 28% | 100% | 250.0K | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raúl Rangel | GK | Atletico Nacional | #14 | #136 | Hemen Al | 113 | 125 | 28% | 87% | 1.4M | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #14 | #136 | GK | 146 | 21–29 | 2.0M | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 | |
| #15 | #137 | DL | 151 | 21–29 | 2.0M | Carlos Lemos | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #16 | #138 | MC | 154 | 21–29 | 2.0M | James Sanchez | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #17 | #139 | ST | 156 | 21–29 | 2.0M | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Scout | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Leones U20 | #14, #15, #16, #17 | ||
| James Sanchez | Tigres U20 | #14, #15, #16, #17 | |
| Carlos Lemos | Real Santander U20 | #14, #15, #16, #17 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 1.44 | ✓ | — | 0.10 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Nicolás Rodríguez | Onayla | 1.44 | 91% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.10 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.02 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.09 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.11 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Nicolás Rodríguez | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Nicolás Rodríguez | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Nicolás Rodríguez | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Nicolás Rodríguez | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Nicolás Rodríguez | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | İzlemeye Devam | — | 1.02 | ✓ | — | 0.10 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Cristian Arango | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.03 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kevin Mantilla | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Emanuel Reynoso | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raúl Rangel | İzlemeye Devam | — | -0.16 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Dagoberto Espinoza | Onayla | 1.02 | 65% | Rol Uyumlu | |
| Cristian Arango | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Kevin Mantilla | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Emanuel Reynoso | İzle | 0.00 | 48% | Düşük Güven | |
| Raúl Rangel | Daha Fazla Bilgi | -0.16 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Thiago De Bellis | Atletico Bucaramanga | GK | Kaleci | 111 | 132 | 58% | 1.2M | 02.10.2027 | 1 | 1 |
| Emanuel Reynoso | Deportivo Cali | AML | Orta Saha | 106 | 124 | 82% | 850.0K | 28.08.2027 | 3 | 0 |
| Cristian Arango | Atletico Nacional | AMC | Orta Saha | 88 | 103 | 82% | 200.0K | 14.08.2027 | 3 | 0 |
| Nicolás Rodríguez | Atletico Nacional | AMR | Orta Saha | 92 | 112 | 91% | 1.4M | 14.08.2027 | 3 | 1 |
| Mauro Manotas | Real Cartagena | AMR | Orta Saha | 82 | 104 | 65% | 150.0K | 31.07.2027 | 2 | 0 |
| Felipe Esquivel | Alianza Petrolera | AML | Orta Saha | 117 | 153 | 65% | 2.6M | 17.07.2027 | 2 | 0 |
| Lautaro Rojas | Alianza Petrolera | MC | Orta Saha | 119 | 137 | 65% | 2.6M | 17.07.2027 | 2 | 0 |
| Juan Cruz Meza | Alianza Petrolera | AMR | Orta Saha | 120 | 158 | 65% | 3.9M | 17.07.2027 | 2 | 0 |
| Agustín Martegani | Alianza Petrolera | AMR | Orta Saha | 119 | 137 | 65% | 3.8M | 17.07.2027 | 2 | 0 |
| Leonel Jaime | Alianza Petrolera | AMR | Orta Saha | 113 | 138 | 65% | 1.7M | 17.07.2027 | 2 | 0 |
| Yeison Guzmán | America de Cali | AMC | Orta Saha | 101 | 116 | 48% | 1.8M | 03.07.2027 | 1 | 0 |
| Juan Pablo Patiño | Once Caldas | DL | Defans | 86 | 102 | 65% | 800.0K | 26.06.2027 | 2 | 0 |
| Maximiliano Lovera | Santa Fe | AMR | Orta Saha | 97 | 109 | 65% | 1.8M | 19.06.2027 | 2 | 0 |
| Nahuel Bustos | Santa Fe | AMR | Orta Saha | 100 | 115 | 65% | 1.9M | 19.06.2027 | 2 | 0 |
| Franco Fagúndez | Santa Fe | AMC | Orta Saha | 86 | 108 | 65% | 850.0K | 19.06.2027 | 2 | 0 |
| Rodrigo Contreras | Millonarios | ST | Forvet | 76 | 89 | 28% | 90.0K | 12.06.2027 | 0 | 1 |
| Deportes Tolima | DM | Defans | 101 | 120 | 75% | 1.4M | 05.06.2027 | 2 | 1 | |
| Dagoberto Espinoza | Atletico Bucaramanga | DM | Defans | 102 | 130 | 65% | 1.3M | 22.05.2027 | 2 | 0 |
| Francisco Gómez | Atletico Bucaramanga | GK | Kaleci | 106 | 117 | 48% | 1.1M | 22.05.2027 | 1 | 0 |
| Santino Barbi | Atletico Bucaramanga | GK | Kaleci | 103 | 112 | 28% | 650.0K | 22.05.2027 | 0 | 1 |
| Lucas Monzón | Junior | DC | Defans | 76 | 86 | 38% | 300.0K | 24.04.2027 | 0 | 2 |
| Kevin Mantilla | Independiente Medellin | DC | Defans | 94 | 114 | 65% | 1.1M | 10.04.2027 | 2 | 0 |
| Franco Iturriaga | Union Magdalena | DC | Defans | 97 | 129 | 95% | 800.0K | 12.12.2026 | 12 | 0 |
| Bastian Tapia | Union Magdalena | DC | Defans | 93 | 118 | 95% | 750.0K | 12.12.2026 | 11 | 0 |
| Atletico Nacional | DC | Defans | 92 | 106 | 28% | 600.0K | 15.08.2026 | 0 | 1 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Raúl Rangel | Kaleci | 135 | 10.04.2028 | 40% | Hemen Al |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #136 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 146 | 159 | 21–29 | 2.0M | İzlemede | — | — |
| #137 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 151 | 164 | 21–29 | 2.0M | İzlemede | — | — |
| #138 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 154 | 167 | 21–29 | 2.0M | İzlemede | — | — |
| #139 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 156 | 169 | 21–29 | 2.0M | İzlemede | — | — |