Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $39K |
| Maç Günü Geliri | $143K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $6K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $275K |
| Personel Maaşları | $61K |
| Tesis Bakımı | $135K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jul 2037 |
$188K |
$471K |
$-283K |
$115.5M |
| Jun 2037 |
$188K |
$471K |
$-283K |
$115.8M |
| May 2037 |
$187K |
$471K |
$-284K |
$116.0M |
| Apr 2037 |
$188K |
$471K |
$-283K |
$116.3M |
| Mar 2037 |
$187K |
$471K |
$-284K |
$116.6M |
| Feb 2037 |
$188K |
$455K |
$-267K |
$116.9M |
| Jan 2037 |
$5.9M |
$469K |
$5.4M |
$117.2M |
| Dec 2036 |
$189K |
$469K |
$-280K |
$111.8M |
| Nov 2036 |
$189K |
$469K |
$-280K |
$112.1M |
| Oct 2036 |
$190K |
$469K |
$-279K |
$112.3M |
| Sep 2036 |
$190K |
$469K |
$-279K |
$112.6M |
| Aug 2036 |
$190K |
$469K |
$-279K |
$112.9M |