| TV Geliri | $286K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $16K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $378K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $17K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $65K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.2M | $492K | $2.7M | $148K |
| Aug 2027 | $318K | $495K | $-178K | $-2.6M |
| Jul 2027 | $846K | $583K | $263K | $-2.4M |
| Jun 2027 | $297K | $851K | $-554K | $-2.7M |
| May 2027 | $301K | $466K | $-166K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $300K | $467K | $-168K | $-2.0M |
| Mar 2027 | $60K | $489K | $-429K | $-1.8M |
| Feb 2027 | $60K | $492K | $-431K | $-1.4M |
| Jan 2027 | $60K | $529K | $-468K | $-940K |
| Dec 2026 | $71K | $481K | $-410K | $-471K |
| Nov 2026 | $71K | $454K | $-383K | $-61K |
| Oct 2026 | $14K | $317K | $-303K | $322K |