| TV Geliri | $8.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $393K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $2.8M |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.5M |
| Personel Maaşları | $70K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $38K |
| Tesis Bakımı | $972K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $16.7M | $3.5M | $13.1M | $99.5M |
| Dec 2027 | $13.9M | $3.9M | $10.0M | $86.3M |
| Nov 2027 | $11.2M | $3.6M | $7.6M | $76.3M |
| Oct 2027 | $8.1M | $4.2M | $3.9M | $68.7M |
| Sep 2027 | $20.4M | $3.8M | $16.7M | $64.8M |
| Aug 2027 | $4.9M | $3.7M | $1.2M | $48.2M |
| Jul 2027 | $4.9M | $3.5M | $1.4M | $47.0M |
| Jun 2027 | $5.0M | $3.7M | $1.3M | $45.5M |
| May 2027 | $5.0M | $3.8M | $1.2M | $44.2M |
| Apr 2027 | $5.0M | $3.4M | $1.6M | $43.0M |
| Mar 2027 | $6.1M | $3.3M | $2.8M | $41.4M |
| Feb 2027 | $6.9M | $3.1M | $3.8M | $38.6M |