| TV Geliri | $3.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $386K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.9M |
| Personel Maaşları | $57K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $23K |
| Tesis Bakımı | $833K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $11.1M | $3.8M | $7.4M | $47.9M |
| Nov 2027 | $14.0M | $3.4M | $10.6M | $40.6M |
| Oct 2027 | $8.1M | $3.5M | $4.5M | $29.9M |
| Sep 2027 | $20.4M | $3.7M | $16.8M | $25.4M |
| Aug 2027 | $4.9M | $3.7M | $1.2M | $8.6M |
| Jul 2027 | $4.9M | $3.6M | $1.3M | $7.5M |
| Jun 2027 | $5.0M | $3.8M | $1.2M | $6.2M |
| May 2027 | $4.2M | $4.2M | $-64K | $5.0M |
| Apr 2027 | $2.0M | $3.2M | $-1.2M | $5.1M |
| Mar 2027 | $1.5M | $3.0M | $-1.5M | $6.3M |
| Feb 2027 | $1.8M | $2.9M | $-1.1M | $7.8M |
| Jan 2027 | $3.8M | $2.8M | $968K | $8.9M |