| TV Geliri | $4.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $403K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $58K |
| Oyuncu Maaşları | $603K |
| Personel Maaşları | $55K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $708K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $20.6M | $1.4M | $19.3M | $49.5M |
| Aug 2027 | $5.1M | $1.4M | $3.7M | $30.3M |
| Jul 2027 | $5.9M | $1.3M | $4.6M | $26.6M |
| Jun 2027 | $5.9M | $1.3M | $4.6M | $22.0M |
| May 2027 | $2.4M | $998K | $1.4M | $17.4M |
| Apr 2027 | $1.7M | $971K | $715K | $16.1M |
| Mar 2027 | $499K | $811K | $-312K | $15.3M |
| Feb 2027 | $474K | $889K | $-415K | $15.6M |
| Jan 2027 | $7.1M | $833K | $6.3M | $16.0M |
| Dec 2026 | $2.9M | $827K | $2.1M | $9.8M |
| Nov 2026 | $2.9M | $805K | $2.1M | $7.7M |
| Oct 2026 | $1.7M | $1.0M | $679K | $5.6M |