| TV Geliri | $143K |
| Sıralama TV Bonusu | $14K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $11K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $811K |
| Personel Maaşları | $31K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $12K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $183K | $980K | $-796K | $-2.1M |
| Nov 2027 | $186K | $688K | $-502K | $-1.3M |
| Oct 2027 | $187K | $990K | $-803K | $-760K |
| Sep 2027 | $190K | $693K | $-503K | $43K |
| Aug 2027 | $191K | $721K | $-530K | $546K |
| Jul 2027 | $254K | $1.1M | $-805K | $1.1M |
| Jun 2027 | $73K | $465K | $-392K | $1.9M |
| May 2027 | $61K | $457K | $-396K | $2.3M |
| Apr 2027 | $61K | $452K | $-392K | $2.7M |
| Mar 2027 | $65K | $524K | $-459K | $3.1M |
| Feb 2027 | $11K | $452K | $-441K | $3.5M |
| Jan 2027 | $616K | $403K | $213K | $4.0M |