| TV Geliri | $2.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $238K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $146K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $29K |
| Oyuncu Maaşları | $1.6M |
| Personel Maaşları | $44K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $13K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $111K |
| Tesis Bakımı | $175K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $3.0M | $2.0M | $1.1M | $-2.5M |
| Jul 2027 | $3.2M | $2.2M | $1.1M | $-3.6M |
| Jun 2027 | $1.2M | $2.2M | $-1.1M | $-4.7M |
| May 2027 | $1.2M | $2.1M | $-946K | $-3.6M |
| Apr 2027 | $333K | $2.1M | $-1.8M | $-2.7M |
| Mar 2027 | $438K | $2.1M | $-1.7M | $-862K |
| Feb 2027 | $693K | $2.0M | $-1.3M | $834K |
| Jan 2027 | $3.3M | $1.9M | $1.5M | $2.1M |
| Dec 2026 | $327K | $1.9M | $-1.6M | $691K |
| Nov 2026 | $330K | $2.0M | $-1.6M | $2.3M |
| Oct 2026 | $379K | $2.5M | $-2.2M | $3.9M |
| Sep 2026 | $1.4M | $1.6M | $-289K | $6.1M |