Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $113K |
| Maç Günü Geliri | $284K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $19K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $277K |
| Personel Maaşları | $74K |
| Tesis Bakımı | $175K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2029 |
$494K |
$537K |
$-43K |
$8.5M |
| Feb 2029 |
$968K |
$559K |
$409K |
$8.5M |
| Jan 2029 |
$574K |
$555K |
$18K |
$8.1M |
| Dec 2028 |
$416K |
$570K |
$-154K |
$8.1M |
| Nov 2028 |
$416K |
$570K |
$-154K |
$8.3M |
| Oct 2028 |
$415K |
$589K |
$-174K |
$8.4M |
| Sep 2028 |
$440K |
$650K |
$-210K |
$8.6M |
| Aug 2028 |
$437K |
$608K |
$-171K |
$8.8M |
| Jul 2028 |
$500K |
$1.1M |
$-602K |
$9.0M |
| Jun 2028 |
$6.5M |
$666K |
$5.8M |
$9.6M |
| May 2028 |
$425K |
$663K |
$-238K |
$3.8M |
| Apr 2028 |
$427K |
$663K |
$-236K |
$4.0M |