| TV Geliri | $2.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $470K |
| Personel Maaşları | $18K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $662K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2028 | $2.1M | $1.1M | $968K | $1.8M |
| Jun 2028 | $2.7M | $646K | $2.1M | $789K |
| May 2028 | $2.1M | $814K | $1.3M | $-1.3M |
| Apr 2028 | $2.1M | $678K | $1.4M | $-2.6M |
| Mar 2028 | $2.1M | $1.0M | $1.1M | $-4.1M |
| Feb 2028 | $1.9M | $1.2M | $724K | $-5.2M |
| Jan 2028 | $2.1M | $1.1M | $958K | $-5.9M |
| Dec 2027 | $2.1M | $1.1M | $1.1M | $-6.9M |
| Nov 2027 | $845K | $1.1M | $-252K | $-7.9M |
| Oct 2027 | $239K | $1.1M | $-885K | $-7.7M |
| Sep 2027 | $244K | $869K | $-626K | $-6.8M |
| Aug 2027 | $242K | $736K | $-494K | $-6.2M |